Mobil

Apple Watch ve Analog Saat bir arada!

İki taraflı saat kullanmak ister misiniz ve bunlardan birisi Apple Watch!


Apple Watch ülkemizde satışa sunuldu. Beklendiği gibi gece yarısı Apple Store'ların önünde kimse çadır kurmadı ama ilk birkaç günün Apple Store'larda yeni ürüne yoğun bir ilgi olduğu belirtiliyor.

Apple Watch 3 farklı model ile ülkemizde satışa sunuldu.

Apple Watch Sport 1249 TL ile 1399 TL arasından

Apple Watch 1999 TL ile 2149 TL arasından

Apple Watch Edition ise 34.000 TL ile 56.000 TL arasından satışa sunuldu.

Normal kullanımda bile 1 tam günü bitiremeyen Apple Watch sahiplerine günün sonunda saati sorduğunuzda mahçup duruma düşüyorlar ve cılız bir sesle "pili bitti" demelerine şahit oluyorduk ama Nico Gerard Skyview yaptığı bir duyuru ile PINNACLE modeli saati ile Apple Watch'ı birleştirerek akıllara durgunluk veren bir tasarımı ortaya çıkarttığını bizlere gösterdi!!!

Zira gerçekten buna inanamıyoruz!

1438684988_nico-gerard-skyview-pinnacle-1.jpg

Yeni saatin fiyatı ise 9300 dolarNico Gerard Skyview PINNACLE'ın ve Apple Watch Edition modellerinin altın olmasını isterseniz de 112 bin doları gözden çıkartmanız gerekiyor. 

1438684998_nico-gerard-skyview-pinnacle-2.jpg

Akıllara durgunluk veren bu ihtişam budalalığını aşağıdaki videodan izleyebilir ve insanların kendilerin nasıl böyle durumlara soktuğunu kara kara düşünebilirsiniz...

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.