Mobil

Apple Watch'un fiyatında indirim!

Apple düzenlediği etkinlikte Apple Watch'un fiyatında indirime gidildiğini duyurdu. İndirim Türkiye'ye de yansıdı.


Apple 2016'nın ilk çeyreğinde iPhone SE ve yeni iPad Pro başta olmak üzere yeni ürünlerini duyurduğu etkinliğinin başlangıcında Apple Watch ile ilgili yeni bilgiler paylaştı.

Sahneye çıkan Apple CEO'su Tim Cook hemen hemen her etkinlikte yaptığı gibi yeni Apple Watch kayışları olan ilkbahar serisi Apple Watch kayışlarını tanıttı ve Apple Watch'un fiyatında 50$ indirime gidildiği bilgisini de paylaşmış oldu. Apple Watch fiyatlarındaki indirim Türkiye'ye de yansıdı.

1458587230_apple-watch.png

Apple Watch ailesinde Türkiye'de 150TL'llik indirime gidildi. Artık 38mm Apple Watch Sport modeli 1249TL yerine 1099TL'den ve 42mm Apple Watch Sport modeli 1399TL yerine 1249TL'den tüketiciyle buluşacak. Ayrıca iPhone SE'nin açıklanan fiyatıyla beraber Apple'ın fiyat politikasındaki değişiklik gözlerden kaçmadı.

İlkbahar serisi kayışlar neler?

Apple Watch'un satış oranlarıyla beraber Apple Watch kullanıcılarının birçoğunun sürekli olarak kıyafetine ve ortama uygun şekilde kayış değiştirdiğini açıklayan Tim Cook dört yeni ilkbahar serisi kayışını tanıttı.

Yeni Apple Watch kayışları naylon örme dokusuyla ve canlı renkleriyle Apple Watch kullanıcılarına yeni kişiselleştirme seçenekleri sunuyor.


 
                              
          
                                
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.