Mobil

Apple yeni reklam filmi ile rakiplerini kızdıracak!

Apple veri gizliliğine dikkat çeken yeni reklam filmini yayınladı. Şirket videoyu "Bazı şeyler paylaşılmamalıdır." sloganı ile duyurdu!

Apple yeni reklam filmi ile rakiplerini kızdıracak!

Apple veri gizliliğinin önemine vurgu yaptığı yeni reklam filmini yayınladı. Reklamda, dünya ile kesinlikle paylaşmak istemeyecekleri kişisel bilgileri, herkesin içinde düşünmeden söyleyen insanlar yer alıyor.

Apple yeni reklam filmi ile rakiplerini kızdıracak!

Apple, özellikle de son birkaç yıldır iPhone'un gizliliğine oldukça önem veriyor ve bu anlamda çalışmalarını her geçen gün artırıyor. Teknoloji devinin "Bazı şeyler paylaşılmamalıdır." sloganlı yeni reklam videosu rakiplerini oldukça kızdıracak gibi görünüyor. Şirket, önümüzdeki hafta sonu televizyonunuzda göreceğinizden emin olduğunuz 60 saniyelik yeni bir televizyon reklamında aşağıdaki cümlelere yer verdi;

"Bazı şeyler paylaşılmamalıdır. Bu nedenle iPhone, bilgilerinizi kontrol etmenizi ve korumanızı sağlamak için tasarlandı. Gizliliğiniz..."

Reklam, bir iPhone'a sahip değilseniz ve kişisel bilgilerinizi bir elek gibi sızdırırsanız neler olacağını öngörüyor.

Yeni reklam, otobüste bir adamın günün erken saatlerinde boşanma avukatları için sekiz siteye göz attığını yolculara haykırmasıyla başlıyor. Diğer yandan sinemadaki bir kadın (Google it), yanında oturan rastgele bir adama, tüm hesaplarına giriş yapmak için her zaman Pauline@paulinephu.com'u kullandığını söylüyor.

Belki de en komik örnek, iki kadının aralarında genellikle özel olarak mesajlaşılan şeyleri sözlü olarak bir ofis ortamında paylaştığı anlar. Kadınlardan biri çalışma arkadaşı hakkında; "Lee'den nefret ediyorum" diyor ve arkasında yer alan çalışma arkadaşı Lee de bunu duyuyor.

Dilerseniz biz daha fazla anlatmayalım, reklam filminin yer aldığı videoyu direkt sizlere sunalım. Apple'ın, resmi YouTube kanalı aracılığıyla paylaşmış olduğu yeni reklam filmini aşağıdaki videoda görebilirsiniz.

Apple'ın bu hamlesi rakiplerini oldukça kızdıracağa benziyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.