Apple'ın açıklamadığı 9 süper iOS 9 özelliği

Apple iOS 9'u açıklarken ağırlığı Siri ve haber uygulamalarındaki yeniliklere vermişti.
112
Apple'ın açıklamadığı 9 süper iOS 9 özelliği - Page 1

iOS 9'la birlikte App Store, iPhone'ununuzun hafıza kapasitesine bakarak indirmek istediğiniz uygulamanının gereksiz özelliklerini indirmeyecek. Böylece uygulamalar nedeniyle cep telefonunuzun hafızasının dolmasına engel olunacak.

212
Apple'ın açıklamadığı 9 süper iOS 9 özelliği - Page 2

Örneğin iPhone 4S'iniz var. Bu durumda App Store, istediğiniz uygulamanının sadece 4S'le çalışması için gerekli olan bileşenlerini iPhone'unuza indirerek size yerden tasarruf ettirecek. Bunun özellikle 8 ve 16 GB'lık telefon sahipleri için can simidi olması bekleniyor.

312
Apple'ın açıklamadığı 9 süper iOS 9 özelliği - Page 3

iPhone kullanıcıları kimi zaman ayarların içinde kaybolurlar. Bir türlü değişiklik yapmak istedikleri ayarı bulamazlar. ios 9'la gelecek "ayarlar araması" özelliğiyle bu dertte sona erecek.

412
Apple'ın açıklamadığı 9 süper iOS 9 özelliği - Page 4

iOS 9'la gelen ilgniç özelliklerden biri de geliştiricilerin arka planda oyunun kliplerini kaydetmenize olanak vermesi. Böyle hızlı bir şekilde bir yandan oyun oynarken bir yandan da oyununuzu sosyal medyada paylaşabilir ya da sonradan tekrar izleyebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.