Mobil

Apple’ın akıllı saati iWatch göründü mü?

Apple'ın akıllı saati heyecan uyandırmaya devam ediyor.

Apple’ın akıllı saati iWatch göründü mü?

Google Glass ile birlikte giyilebilir teknoloji son dönemde dikkat çekmeye başladı. Microsoft’un yanı sıra bazı üreticiler de akıllı gözlük üretimine el atarken, daha fazla ilgiyi ise akıllı saatler çekiyor. Google’ın yanı sıra Microsoft, Apple, Samsung ve LG’nin proje üzerinde ciddi manada çalışmalar yürüttüğü bildirilirken, özellikle Apple cephesinde beklenen iWatch hakkında son dönemde bir iddia gündeme geldi.
1369635837_iwtch.jpg

2014 yılında resmiyet kazanması beklenen akıllı saat için konsept çalışmaları devam ederken, Apple’ın iPhone için yayınladığı yeni reklamda bir sahne akıllı saat olarak değerlendirildi. iPhone telefonu ile müzik dinleyen kullanıcının ritim tutarken kolunda yer bulan saatin daha önceki iWatch tasarımlarına benzediği bir gerçek.

Apple cephesinden konuya ilişkin resmi bir açıklama yapılmasa da, teknolojinin gelecek yıldan itibaren günlük hayatımızın bir parçası olacağı ön görülüyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.