Mobil

Apple'ın eski yöneticilerinden biri iWatch'ın ne zaman tanıtılacağını açıkladı

Apple'ın giyilebilir teknoloji dünyasına giriş yapacağı cihazı iWatch akıllı saatinin ne zaman duyurulacağı Apple'ın eski reklam yöneticisi tarafından açıklandı.

Apple'ın eski yöneticilerinden biri iWatch'ın ne zaman tanıtılacağını açıkladı

Apple iPhone ile başlayan ve daha sonra iWatch ile devam eden mobil dünyada ki başarısını giyilebilir teknolojiler segmentinde de sürdürmek istiyor. Bu bağlamda uzun zamandır yeni saati üzerinde çalışmalar sürdüren Apple'ın HealthBook isimli bir program geliştirdiğini ve bu programın kullanıcının sadece adımını saymaktan ibaret olmayacağı uzun zamndır belirtilmektedir.

Apple iWatch için bir ekip kurdu ve bu ekibe dünyanın her yerinden katılım sağladı. Uyku üzerine uzmanlaşan bilimadamlarından sporculara kadar çeşitli kişilerle en mükemmeli sunmayı amaçlayan Apple'ın iWatch ile ilk iPhone'un bıraktığı etkiyi insanlar üzerinde bırakmayı amaçlıyor. 

Apple'ın eski reklam yöneticisi Ken Segal firmanın yeni nesil iPhone 6 ile birlikte iWatch'u da tanıtacağını açıkladı. Bu açıklamayı açıkçası bu güne kadar pek inandırıcı bulmuyorduk ama firmaya en yakın kaynaklardan birisi olan Segal'in yaptığı bu açıklamaya inanmamak önyargılı bir tutum olacaktır diye düşünüyoruz.

1409560110_iwatch-concept-martinhajek.jpg

Apple iWatch ile akıllı saat sektörünü kökünden değiştirmeye hazırlanırken siz akıllı saatler ile ilgili neler düşünüyorsunuz. Bir akıllı saatin nasıl bir özelliği olmalı ki mutlaka almak zorunda hissedesiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.