Turkish Airlines

Turk Hava Yollarını uygulaması ile uçak bileti rezervasyonunuzu yapabilir, check-in işlemlerini tamalayabilir, uçak geliş ve kalkış zamanlarını takip edebilirsiniz. Ayrıca uçuş planlarına da kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Pegasus

Pegasus uygulaması ile uçuş rezervasyonu ve check-in işlemlerini yapabilir, uçak geliş ve kalkış zamanlarını takip edebilir, fırsatlardan haberdar olabilir ve hatta uçuş sonrasıaraba ve otel planlaması da yapabilirsiniz.

TripAdvisor

TripAdvisor'dan milyonlarca gezgin yorumu, fotoğrafı ve haritası. Daha çok bilgi. Akıllıca rezervasyon. Keyifli seyahat. Gezginler tarafından paylaşılan 500 milyonu aşkın yorum ve görüş ile TripAdvisor, gittiğiniz her yerde en ucuz uçak biletlerini, en iyi otelleri, mükemmel restoranları ve yapılacak eğlenceli şeyleri bulmanızı kolaylaştırıyor. Ayrıca oteller, restoranlar ve uçak biletleri için rezervasyon seçenekleri yalnızca bir dokunma mesafesinde.

Citymapper

Gittiğin yerde sanki orada yaşıyormuş gibi rahat ulaşım sağlamak mı istiyorsun? Citymapper karmaşık görünen şehirleri bile kolaylıkla gezmenizi sağlayacak bir ulaşım uygulaması. Bir noktadan diğerine gerçek zamanlı kalkış bilgileri ile metro, otobüs, tren, vapur, bisiklet gibi ulaşım araçları ile zahmetsizce ulaşabilirsiniz. Sürekli güncellenen bilgilerle şehirdeki hayatınızı kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.