1 QuickTake Camera; 1994 yılında çıkarılan QuickTake Camera'nın ömrü sadece 3 yıl sürdü ve 1997 yılında üretimi durduruldu. 0.3 MP değerindeki kamera 640 x 480 piksel çözünürlüğünde fotoğraf çekebiliyordu. Cihazın Steve Jobs'un 15 olan ürün sayısını indirmek istemesinden dolayı sonu gelmişti.

2 Apple'ın Cards uygulaması

2011 yılında iPhone 4S etkinliği ile beraber tanıtılan bu uygulama kullanıcılarının kendi fotoğraf ve metinleriniden oluşan kartlarını hazırlamalarında yardımcı oluyordu. Hala kullanılabilen bu uygulamanın çok çok az kullanıyor olması bu ürünü başarısız yapıyor.

3 FaceTime Open Standard

2010 yılında Apple'ın düzenlemiş olduğu WWDC etkinliğinde Steve Jobs, Apple'ın FaceTime'ı açık standart haline getirmek üzere çalıştığını belirtmişti. Bu çalışma ile birlikte diğer şirketler de FaceTime'a erişebileceklerdi. Ancak öyle olmadı.

4 iPod Hi-FI

2006 yılında piyasaya sunulan bu şık hoparlörün üretimi sadece bir yıl sonra yani 2007'de sonlandırıldı. Bunun sebebi ise hoparlörün fiyatının 350 dolar gibi çok ucuk bir rakam olması ve alıcısının çıkmaması.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.