Mobil

Apple'ın yeni canavarı bu mu olacak?

Göreceğiniz bu telefon yeni iPhone 5 olabilir mi?

Apple'ın yeni canavarı bu mu olacak?

Tüm dünyanın merakla beklediği, Apple'ın bu sene sunması beklenen yeni telefonu iPhone 5 hakkında yeni dedikodular bitmek tükenmek bilmiyor. Son zamanlarda adına açılan yüzlerce haber ve tasarım konularına bir yenisi daha eklendi.

Geçtiğimiz saatlerde Apple Insider' tarafından yayınlanan bu görseller gerçek iPhone 5 tasarımı olarak halka sunulmuş durumda. Bakalım yeni iPhone 5 tasarımın siz nasıl bulacaksınız?

1339594793_1.jpg

Bu arada hatırlatmak gerekirse Apple cephesinden yeni nesil iPhone hakkında hala net bir açıklama gelmezken, internette yer alan bu kadar dedikodu insanları iyiden iyiye rahatsız etmeye başladı bile.

İşte yeni nesil iPhone 5'in muhtemel tasarım örnekleri için diğer sayfalara gidiniz::

Editör'ün notu: Son zamanlarda yer alan onlarca iPhone 5 tasarımı arasında en olağan tasarım olduğunu söyleyebilirim fakat Apple'ın iPhone 4s tarafından büyük farklılıklar içermeyen bir kasa yapısıyla geleceğini zannetmiyorum. Apple'dan yeni nesil iPhone'u için tamamen farklı bir dizayn bekliyoruz. Dikkat çeken bu yeni konseptin yeni nesil iPhone 5'e uyarlanması durumunda kullanıcıların çoğunu hayal kırıklığına uğratacak gibi duruyor.

1339594838_2.jpg

1339594859_3.jpgYorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.