Mobil

Apple'ın yeni telefonu iPhone 6 hiç bu kadar net görüntülenmemişti!

iPhone 6'nın bu görüntüsü çok gerçek!

Apple'ın yeni telefonu iPhone 6 hiç bu kadar net görüntülenmemişti!

Apple'ın yeni telefonu iPhone 6'yı cuma günü biten Apple Geliştiriciler Konferansında ön tanıtım yaparak bizlere göstereceği düşünülüyordu ama Apple iPhone 6 lansmanı için Eylül - Ekim ayını göstererek bir sürpriz yapmayacağının da altını çizmiş oldu. 

iPhone 6 üretimine Foxconn'da başlayan Apple'ın ürün gizliliği ile ilgili oldukça ciddi yaptırımlar ve önlemler aldığı bilinirken Fransız teknoloji sitesi Nowhereelse iPhone 6 fotoğraflarını sızdırmaya devam ediyor. 

Gelen fotoğraflara göre yeni iPhone 6'nın ilk nesil iPhone'a çok benzediğini ve ilk nesil gibi metal arka kapakla geleceğini anlıyoruz. Bunlara ilaveten telefonun söylendiği gibi 6 mm civarlarında olacağını arka kapağın inceliğinen tahmin edebilmekteyiz. En önemli detay ise iPhone 6'nın arkasında bulunan elma logosunun artık ışıklı olacağını görmekteyiz. Bu "ışıklı elma" tasarımını Apple MacBook laptoplarında kullanırken iPhone 6'da bu ışığın bir bildiirm ışığı olabileceği belirtilmekte. İşte sızdırılan o fotoğraflar.

1402314920_iphone-6-rear-shell-1.jpg1402314930_iphone-6-rear-shell-2.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.