Mobil

Aşk günlüğü Lovegg, Android'de!

Aşk günlüğü uygulaması olarak bilinen Lovegg, Android platformunda indirime sunuldu. Lovegg uygulamasının detayları haberimizde.

Aşk günlüğü Lovegg, Android'de!

Aşk, insanın hafızasından silemediği en güçlü hatıralarından biri olsa gerek. Onunla belki bir kafede göz göze gelerek, belki de yolda farkında olmadan çarpışarak başlamıştır hikayeniz. Arkasından ilk heyecanlı buluşma, ilk masum öpücük, ilk değerli hediye, el ele izlenen ilk sinema filmi…

Birbirinize anlatmaya doyamayacağınız hikayeler yazılmaya başlanmış, hayatınızı paylaşmak için çoktan yol almışsınızdır bile… Peki ya sonra?

Teknolojinin hızına hız kattığı modern zamanlarda romantizmi el üstünde tutmayı başarmak büyük fedakarlık istese de; Lovegg uygulaması bunu sizin yerinize üstleniyor.

Bir aşk günlüğü olarak da kullanılabilecek olan Lovegg uygulaması, en özel günlerinizi size hatırlatarak aşkınızın tarihini yazmanıza yardımcı oluyor. Yapılan bir araştırmaya göre; çiftlerin kaç gündür birlikte olduklarını bilmeleri, ilişkilerinin ne kadar güçlü yaşadığını hissetmelerini, mutluluk hormonlarının sayılarının arttığını ve birbirine olan bağlılıklarını, daha da sağlam bir temelin üstüne inşa ettiklerine işaret ediyor.

1487753981_lovegg.jpg

Uygulamanın çıkış noktası bu araştırmaya dayansa da, bu teoriyi pekiştirerek görmek istediğiniz en özel anların günlerini de kapsaması açısından yararlı olacağı düşünülmektedir. Hemen her sosyal medya ağında sevdiklerinizle paylaşabilme özelliği, göz zevkinize uygun widget’lar, duvar kağıdı olarak kaydedebilme, günler öncesinden özel günlerinizi hatırlatan bildirim seçeneği gibi ayrıcalıklar uygulamayı diğerlerinden ayıranlar arasında. Aşk takviminize yaprak yetmiyorsa bu uygulama tam size göre!

Android için Lovegg uygulamasını indirmek için tıklayın
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.