Mobil

Asphalt 8: Airbone, Windows Phone 8 için şimdi ücretsiz!

Windows Phone kullanıcılarını popüler oyunu artık ücretsiz olarak indirebilecek.

Asphalt 8: Airbone, Windows Phone 8 için şimdi ücretsiz!

Geçtiğimiz yıl ağustos ayında Android ve iOS kullanıcıları için yayınlanan Asphalt 8: Airbone'ın Windows Phone 8 ve Windows 8.1 platformalarıyla buluşması ise kasım ayında gerçekleşmişti.  Bir süredir Android ve iOS tarafında ücretsiz hale getirilen popüler yapım, Windows Phone 8 tarafında 1 dolar, Windows 8.1 cephesinde ise 2 dolardan satışa sunulmuştu. Gameloft nihayet Asphalt 8: Airbone'ı Windows Phone ve Windows 8.1 cephesinde de ücretsiz hale getirdi. 

1390373088_screenshot.280922.1000000.jpg

Havok fizik motoru eşliğinde hazırlanan oyunda; 147 etkinlik, 47 lisanslı araç, yeni haritalar, farklı oyun modları ve OpenGL ES 3.0 desteği yer almaktadır. Venedik, Fransız Guyanası, Nevada Çölü ve İzlanda gibi dünyanın farklı noktalarında seçilen 9 piste pistte 8 sezondan oluşan oyun, geliştirilen motor sesleri eşliğinde inanılmaz bir görsel şölen sunuyor. İndirme linklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Asphalt 8: Airbone, Windows Phone 8 için indir

Asphalt 8: Airbone, Windows 8.1 için indir

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.