Mobil

Asphalt Onedrive sonsuz koşu türünde olacak!

Mobil platformlara gelecek serinin yeni oyunu giderek detaylanıyor.

Asphalt Onedrive sonsuz koşu türünde olacak!

vEn son 2013 yılında iOS, Android ve Windows Phone platformları için Asphalt 8: Airborne oyununu sunan Gameloft, serinin yeni oyununu giderek detaylandırıyor. E3 2014 fuarında duyurulan Asphalt Overdrive’a ait bazı önemli bilgiler açıklandı.

1403551562_img20140623221210.jpg

Serinin diğer yarış oyunlarından farklı olarak sonsuz koşu türünde olacak Asphalt Overdrive, dikey bakış açısıyla oynanıyor. 80'lerin havasında geçecek oyuna neon ışıklar hakim. Büyük üreticilerin otomobilleri ise yine oyunda yer alıyor. Oynanış konusunda kullanıcılar, otomobil ile üç şeritli yolda sağa ve sola hareket ederek polislerden kaçıyor. Aynı zamanda gösteriler yapıyor ve diğer otomobillerle yarışıyor.

Hızlandırma araçlarının da yer aldığı Overdrive’da üç yıldız sistemi bulunuyor. En iyi skor, 3 yıldızla ödüllendiriliyor. Hikayeler de sonsuz koşu türünde oynanıyor.. Asphalt Overdrive, yıl sonuna doğru uygulama mağazalarındaki yerini alacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.