Mobil

Asus akıllı saat için üçüncü çeyreği işaret etti

Akıllı saat furyasına önümüzdeki dönem Asus da katılacak.

Asus akıllı saat için üçüncü çeyreği işaret etti

Asus'un akıllı saat üzerinde çalıştığı uzun süreden beri dillendiriliyor. İlk olarak şirketin yönetim kurulu başkanı Jonney Shih ocak ayında akıllı saate ilişkin ilk bilgileri vermiş ve Asus'un bu yönde ürünler oluşturmaya istekli olduğunu belirtmişti. Şu an birçok üreticinin gündeminde olan akıllı saatler bundan sonraki süreçte daha fazla ilgi göreceği kesin. 

1399616550_grd.jpg

Asus tarafından ise aylar süren sessizliğin ardından bir yeni açıklama da şirket CEO'su Jerry Shen tarafından yapıldı. Shen akıllı saati doğrulamakla kalmadı, söz konusu saatin yılın üçüncü çeyreğinde tanıtılacağı bilgisini verdi. Eylül başında Almanya'da düzenlenen IFA Berlin etkinliği Asus için iyi bir tanıtım dönemi olarak gösteriliyor.

Asus cephesinden gelecek akıllı saat Android Wear işletim sistemiyle çalışacak. Tayvanlı üreticinin akıllı saat dışında spor bantları ve aynı kategoride benzer ürünler de sunması bekleniyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.