Mobil

Asus Padfone 2 için kararlılık güncellemesi yayınlandı

Güncelleme noktasında kullanıcılarını bir hayli memnun eden Asus, Padfone 2 için yeni bir güncelleme sundu.

Asus Padfone 2 için kararlılık güncellemesi yayınlandı

Asus’un tablet ve telefon deneyimini bir arada sunan Padfone serisi, kullanıcılar arasında bir hayli benimsendi. Serinin 3. üyesi şubat ayında düzenlenen MWC 2013 etkinliğinde Padfone Infinity ismiyle resmiyet kazanmıştı.

Kısa süre önce Transformer Pad TF300 için Android 4.2.2 güncellemesini sunan Asus, Padfone 2 için ise kararlılık güncellemesi yayınladı. Sürüm numarası  V10.4.12.24 yazılım paketinde, Android 4.1 işletim sistemi üzerine yenilikler getiriliyor. Padfone telefon ile tablet istasyonu arasında daha iyi performans ve istikrar sunan güncellemede, Wi-Fi bağlantısında da kararlılık sağlanmış.
1363980064_1359783353padfone-2.jpg

HDR çekim modunda otomatik parlaklık değeri artırılırken, gelişmiş rehber uygulaması, daha hızlı arabirim, geliştirilen widget’lar ve kilit ekran arayüzünde sağlanan optimizasyonlar güncelleme kapsamında sunulan yenilikler arasında yer alıyor. Eğer sizde Padfone 2 kullanıcı iseniz Ayarlar-Telefon Hakkında sekmesinde güncelleme kontrolü yapabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.