Mobil

Asus ROG Phone 2 geliyor!

Asus'un oyun için özel olarak geliştirdiği telefonu ROG Phone 2 ile ilgili detaylar belli olmaya başladı. Detaylar haberimizde.

Asus ROG Phone 2 geliyor!

Yeni akıllı telefonu ROG Phone 2 için, oyun devi Tencent ile birlikte çalışacak olan Asus, ROG Phone 2'yi piyasaya süreceği tarihi açıkladı.

Asus ROG Phone 2 geliyor!

Tayvan merkezli bilgisayar ve donanım üreticisi olan Asus, oyun telefonu olan ROG Phone 2'nin çıkış tarihini açıkladı.  Asus'un en güçlü oyun telefonu olma iddiası taşıyan ROG Phone 2, açıklamaya göre 2019 yılının üçüncü çeyreğinde Çin'de piyasaya sürülecek. Cihazın ilerleyen zamanlarda Avrupa'da ve Amerika'da da kullanıcılarla buluşacağı gelen bilgiler arasında. Asus, yeni modeli ROG Phone 2 için, Çin’in oyun devi Tencent ile bir reklam anlaşması bile yapmış durumda.

Asus ROG Phone 2 geliyor! - Resim : 1

Akıllı telefon piyasasında yaşadığı kayıpları azaltmak isteyen Tayvanlı teknoloji devi Asus, geçtiğimiz yılın aralık ayında oyun odaklı ve premium telefonlara odaklanacağını açıkladığını da ayrıca hatırlatalım.

Asus'un, geçtiğimiz yıl ekim aylarında piyasaya sürdüğü ROG Phone'un piyasaya sunulduğunda, en ucuz modelinin 900 dolar olması kullanıcıları üzmüştü. Günümüz piyasasında yüksek segment telefon modellerinin çep yakan fiyatlarını göz önünde bulundurursak eğer, Asus'un yeni telefon modeli ROG Phone 2'in fiyatının pek de uygun olmayacağını söylemek yanlış olmaz.

Asus ROG Phone 2 geliyor! - Resim : 2

Lansman tarihi yaklaşırken daha fazla ayrıntı ortaya çıkan cihaz ile ilgili bilgiler geldikçe, siz değerli okuyucularımız ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorumlar
yakup
bu telefon zengin kesime hitap eder fiyatıda dudak uçuklatacak bir fiyattır büyük ihtimalle satış hedefine ulaşabilirlermi bilinmez acaba pahalı telefon pek fazla tutcağını sanmıyorum
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.