Mobil

Asus ROG Phone 6D Ultimate tasarımı ile dikkat çekiyor!

ASUS ROG Phone 6D Ultimate benzersiz bir tasarım ile gelecek. İşte söz konusu cihazın tüm özellikleri.

Asus ROG Phone 6D Ultimate tasarımı ile dikkat çekiyor!

Bir süredir ROG Phone 6D ile ilgili söylentiler gelmeye devam ediyor. Oyuncu telefonları arasında ciddi fark yaratacak olan cihazdan beklenen özelliklere gelin bir göz atalım. 6D Ultimate'ın 19 Eylül'de tanıtılacağını zaten biliyoruz. MediaTek Dimensity 9000+ için bir yonga seti ile gelen cihaz beklentileri aşacak. Cihaz benzersiz bir soğutma sistemi ile gelecek.

Asus ROG Phone 6D Ultimate tasarımı ile dikkat çekiyor!

Şimdi TENAA'dan gelen bir rapor, ROG Phone 6D Ultimate'ın tasarımını bir kez daha ortaya koyuyor. Başka bir sızıntıya göre, bir vanilya ROG Phone 6D'nin de yolda olabileceğini görüyoruz. Görüntüleri, mevcut ROG Phone 6 Pro ile hemen hemen aynı olan bir telefon geliyor. Oysa ROG Phone 6D Ultimate renderları ve şimdi TENNA fotoğrafları da çok benzer bir arka tasarıma sahip olacaklarını ortaya koydu.

Arkadaki küçük "DARE TO PLAY" RGB logosu, ROG Phone 6D Ultimate'da yok ve diğer tüm modellerde bulunuyor. En son Asus soğutma teaser videosuna yakından baktığımızda, o klipte sergilenen modülün aslında sadece ROG Phone 6D Ultimate'da bahsedilen RGB logosu yerine geçtiğini gördük. Söz konusu modülün, 6D Ultimate üzerinde ekstra soğutmayı kolaylaştıracak bir tür motorlu hava kanalı olduğuna inanıyoruz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.