Mobil

Asus Transformer'a Android 4.0 ICS geldi!

Asus'un sevilen tablet bilgisayarı Transformer'a Android 4.0 Ice Cream Sandwich güncellemesi geldi!

Asus Transformer'a Android 4.0 ICS geldi!

Geçtiğimiz günlerde Asus tablet serilerinden Transformer TF 101 için Android 4.0 ice cream sandwich güncellemesini duyurmuş, yeni kullanıcılarına Android'in son versiyonunu kullanma imkanı vermişti. Bugün ise doldurduğumuz şu saatlerde Asus yeni Transformer tableti için Android 4.0 güncellemesi karşımıza çıktı.

1332035109_trahsformerprime.jpg

Nasıl güncellerim?

Türkçe olarak yayınlanan güncellememize geçmek için tabletimizin Ayarlar kısmından Tablet Hakkında'ya girerek, Sistem Donanım Yazılım Güncellemesi'ni seçtiğinizde karşımıza otomatik olarak güncellemeleri getirecektir.

1332035178_android-icecream-sandwich.jpg
Yeni Android 4.0 işletim sistemi için karşınıza gelecek uyarıları yanıtlayarak yeni güncellemenin tadını çıkarabilir, cihazınıza yükleyebilirsiniz. Cihazımız Wi-Fi üzerinden yazılımı güncellerken otomatik olarak bir kaç kere kapanabilir, bunu belirtmekte fayda var.

Hoşgeldin Android 4.0

Bir kaç kez kapanıp açılan tabletimiz yeni açılıştan itibaren tamamen Android 4.0 arayüzü ile sıcak bir merhaba diyecek. Yeni  güncellemenin yazılım sürümü ise v.9.2.1.17 olarak karşımza çıkıyor!


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.