Mobil

Asus üç yeni telefon tanıtacak!

Tayvanlı üretici için CES 2014 oldukça hareketli geçecek.

Asus üç yeni telefon tanıtacak!

CES 2014'e sayılı günler kaldı ve üreticiler etkinlik kapsamında sunacakları ürünlere dair ipuçları sunmaya devam ediyor. Bir süre önce yayınladığı videoda Android ve Windows işletim sistemilerini bir arada sunacak bir tabletin ipuçlarını veren Asus şimdi de 3 yeni telefon için kullanıcılara "Sizin numarası nedir?"  sorusunu yönelttiği yeni bir video yayınladı.

1388213809_asus-ces-2014.jpg

Videoda Tayvan'ın başkenti Taipei'ye gökten üzerinde 4, 5 ve 6 yazan toplar yağıyor. Bu topları yüksek olasılıkla 4, 5 ve 6-inç kategorisinde yer alacak telefonlar olacak. Videonun arka planında telefon tuş seslerine yer verilmesi de bu ihtimali güçlü kılıyor. Sizin tercihiniz hangi ekran boyutu olur?

CES 2014'te tüketicilerin huzuruna yeni bir tablet ve 3 farklı ekran boyutuna sahip telefonla çıkmaya hazırlanan Asus, ilerleyen günlerde yeni sürprizlere imza atabilir. Alt bölümden videoya göz atabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.