Mobil

Asus, ZenFone 2 için uzun bir tanıtım videosu yayınladı

Asus ZenFone 2'nin tüm özellikleri tek bir videoda toplandı.

Asus, ZenFone 2 için uzun bir tanıtım videosu yayınladı

Asus dünyanın birçok noktasında satışa çıkardığı (ülkemiz satışı hala bekleniyor) yeni nesil akıllı telefonu ZenFone 2 için yeni bir tanıtım videosu yayınladı. Akıllı telefon üreticileri yeni cihazlarını vitrine çıkarmak için sık sık birkaç dakikalık tanıtım videoları yayınlar fakat Asus, ZenFone 2 için 10 dakikadan daha uzun bir tanıtım videosu yayınlayarak bizleri şaşırttı.

Asus’un yayınladığı videoda ZenFone 2’nin tasarım ve teknik özelliklerinin neredeyse tümüne değiniliyor. 5.5-inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü IPS ekran,2.3GHz’de çalışan 64-bit dört çekirdekli Intel Atom Z3580 işlemci ve 4GB RAM’in yanı sıra PixelMaster teknolojisine sahip 13MP arka kameranın çekim yeteneklerine (fotoğraf örnekleri), Zen kullanıcı arayüzü ve 3.000mAh kapasiteli pil tanıtım videosunda öne çıkan detaylar oldu.

İlginizi çekebilir;

Tanıtım videosuna geçmeden önce ZenFone 2’nin Avrupa fiyatına değinecek olursak; 4GB RAM’e sahip ZenFone 2 349€,  2GB RAM’e sahip ZenFone 2 249€, 5-inç HD çözünürlüklü ve 2GB RAM’e sahip ZenFone 2 ise 179€’dan satışa çıktı. 

PixelMaster nedir?

PixelMaster kamera teknolojii düşük ışık ya da  az ışıklı ortamlarda kamera performansını kayda değer ölçüde artırıyor. Kamera bitişik pikselleri birleştirerek, ışık duyarlılığını yüzde 400’e ve kontrastı da yüzde 200’e kadar artırıyor, böylece flaş ihtiyacı olmadan düşük ışıkta net, parlak fotoğraflar çekilebiliyor. Electronic Image Stabilizer (EIS) düşük ışık performansını daha fazla artırarak daha net, bulanık olmayan fotoğraflar elde edilmesini sağlıyor. Eğer Düşük-Işık moduna ihtiyaç varsa, PixelMaster otomatik olarak öneri getiriyor; normal ışık koşullarında ise en yüksek kalitede fotoğraflar çekilebiliyor. Düşük-Işık modu video çekiminde de kullanılabiliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.