Mobil

ASUS ZenFone 2 ve OnePlus 2 Multitasking performans karşılaştırması! Video

OnePlus 2 ve Asus Zenfone 2 Multitasking performans karşılaştırmasında karşı karşıya geliyor.

ASUS ZenFone 2 ve OnePlus 2 Multitasking performans karşılaştırması! Video

Daha önce Samsung, Sony ve Apple iPhone modellerinin hız testlerinde yarıştığı videoları sizlere sunmuştuk ve bariz olarak bazı telefonlarla diğerleri arasında küçükte olsa hız farkları vardı. Bugün ki karşılaştırma ise Aynı işletim sistemine sahip 4 GB RAM'li OnePlus 2 ve ASUS ZenFone 2 (ZE551ML) arasında geçiyor.

Android işletim sisteminde multi-tasking kullanımı kullanıcılar arasında olmazsa olmaz özelliklerden biridir. Multitasking ekranı hem performans hemde uygulamaları hemen kullanılabilir hale getirmenin yanında zaman kazanmanızı sağlar. Peki 4GB RAM'e sahip OnePlus 2 ve Asus Zenfone 2 arasındaki Multitasking performans testinin galibi kim olacak? Bu sorunun cevabını bir Youtube kullanıcısının yapmış olduğu video veriyor.

Altı ağır oyun dahil sekiz farklı uygulamanın açık tutularak ve Multitasking ekranı aracılığıyla uygulamalar arasındaki geçişlerin karşılaştırıldığı iki akıllı telefon arasında çok az farklar olsada Real Racing 3'ün tekrar başlatılmasında Asus Zenfone 2 oyunu açamıyor. Tabi ki bu 4 GB RAM'li telefonların karşılaştırmasının bir galibi olacak. Ona da videoyu izledikten sonra siz karar vereceksiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.