Mobil

Asus Zenfone 2'de en ağır 5 oyun aynı anda oynandı![Video]

ASUS Zenfone 2'nin 4 GB RAM'i Android'in en ağır beş oyunu ile test edildi! Sonuç mu? biz söylemeyelim siz görün!

Asus Zenfone 2'de en ağır 5 oyun aynı anda oynandı![Video]

Akıllı telefonların RAM konusunda dönüm noktası olan cihazların en başında Tayvanlı üretici Asus'un 4 GB RAM'li Zenfone 2 modelini gösterebiliriz. Şirketin geçtiğimiz aylarda tanıttığı ve ülkemizde dahil olmak üzere birçok kullanıcının satışa sunulmasını beklediği cihaz 4 GB RAM'i ile neler sunabilir?

Teknoloji meraklılarının akıllı telefonlarda 4 GB RAM'i ilk kez görmesini sağlayan Asus'un yeni modeli Zenfone 2 kullanıcıların taleplerine ne kadar hızlı cevap verir bilemeyiz ancak yayınlanan bir video bu talebin üst düzeyde olacağını gösteriyor. Asus Zenfone 2'nin 4 GB'lık RAM'inin sunduğu performansı merak eden bir kullanıcı Android platformunun en ağır boyutlara sahip Asphalt 8, Real Racing 3, Nova 3, GTA San Andreas ve Fifa 15 oyununu cihaz üzerinde test etmiş. Video, Multitasking ekranında göreceğiniz açık durumdaki 5 video oyunla cihazın gücünü gösterir nitelikte.

Test oldukça güvenilir görünüyor ancak, videonun 01:38 dakikasında Nova 3 ve Asfalt 8 arasındaki geçişte oyunlar yeniden başlatılıyor. Bu sorun haricinde Zenfone 2'nin performansı gerçekten mükemmel görünüyor. Bu arada ASUS Zenfone 2 hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyoruz. Eğer söylemek isterseniz yapmanız gerekeni biliyorsunuz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.