Mobil

Asus Zenfone 8 Flip geliyor! Bomba iddia!

Asus tarafından yeni bir telefonun geleceği Google'ın sızdırdığı listede ortaya çıktı. Bu telefonun katlanabilir olma ihtimali de bir hayli fazla!

Asus Zenfone 8 Flip geliyor! Bomba iddia!

Teknoloji dünyasının en önemli şirketlerinden birisi olan Google, ARCore içerisine henüz tanıtılmamış olan bazı telefonları ekledi. Bu da daha önce herhangi bir duyurusu yapılmamış olan bu cihazların, yakın bir zaman dilimi içerisinde karşımıza çıkabileceği anlamına geliyor. Bahsi geçen modellere baktığımızda dikkatimizi en çok çeken modelin ise Asus Zenfone 8 Flip olduğunu görüyoruz.

Asus Zenfone 8 Flip geliyor! Bomba iddia!

Zira bu isim bizlere Samsung'un Galaxy Z Flip isimli modelini hatırlattı. Bildiğiniz gibi Galaxy Z Flip, katlanabilir bir akıllı telefon modeliydi. Dolayısıyla Asus Zenfone 8 Flip de katlanabilir bir cihaz olabilir. Hatta isme baktığımızda bunun hiç de az bir ihtimal olmadığını net bir şekilde görebiliyoruz. Peki bundan başka hangi telefonlar ilerleyen zamanlarda tanıtılacak?

Asus Zenfone 8 Flip geliyor! Bomba iddia! - Resim : 1

Google tarafından sızdırılan listeyi şöyle sıralayabiliriz: ASUS ZenFone 8 Flip, LG Stylo 7, Motorola Moto g(100), OPPO Reno 5A, OPPO Reno 5 Pro+, Oppo Reno 5G Bosch, Realme 8 Pro, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A72, Samsung Galaxy A82 5G ve ZTE Z6650S.

Telefonların daha çok orta-üst segmente hitap eden modeller olduğu bir gerçek. Özellikle Reno 5 serisinin ve Galaxy A serisinin ülkemiz pazarına da geleceğini söyleyebiliriz. Bakalım Google tarafından sızdırılan bu telefonlar önümüzdeki süreçte gerçekten tanıtılacak mı? Bekleyip göreceğiz.

Yorumlar
Ne blm
Arklar bu telpone 1 tl olcah
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.