Mobil

ASUS ZenFone kazanmak ve hayalinin başrolünde olmak için son çağrı!

Hikayeni gönder ödülleri kap!

ASUS ZenFone kazanmak ve hayalinin başrolünde olmak için son çağrı!

ASUS tarafından düzenlenen ve popüler akıllı telefon ASUS ZenFone’un aynı performansı daha pahalı fiyata sunan telefonlar karşısında 2.000 TL tasarruf sağlamasını konu alan sosyal medya yarışması #2BinCebinde’de başvurular 31 Ocak 2015 tarihinde sona erecek. 26 Aralık Pazartesi günü başlayan ve yoğun ilgi gören yarışmada katılımcılar, www.2bincebinde.com adresine girerek ZenFone sayesinde tasarruf edilen ek 2.000 TL ile yapmak istediklerini video, görsel ya da yazı ile anlatıyorlar. Yarışmacıların gönderdikleri hayaller jüri tarafından değerlendiriliyor ve kazanan yarışmacı bir adet ZenFone’a sahip olurken, değerlendirmeye sunduğu hayali de  ASUS tarafından gerçeğe dönüştürülüyor ve filme alınıyor. 

 

Piyasaya sunulduğu tarihten itibaren tüketicilerden yoğun ilgi gören ve stokları kısa sürede tükenen akıllı telefon serisi ZenFone üstün akıllı telefon performansını uygun maliyetle sunmasıyla öne çıkıyor. Yarışmaya katılmak isteyenlerin en geç 31 Ocak tarihine kadar www.2bincebinde.com adresine girerek başvuruda bulunmaları gerekiyor. Facebook Twitter ve Instagram gibi sosyal ağlarda yarışmaya dair en son duyurular #2Bincebinde hashtag’inden takip edilebiliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.