Mobil

Asus ZenFone Selfie doğrulandı

Asus, ZenFone Selfie modelinin geleceğini bir görsel ile doğruladı.

Asus ZenFone Selfie doğrulandı

Dün Çin medyasından gelen haberler Asus’un yakın zamanda selfie odaklı bir telefon tanıtacağı yönündeydi. Asus yayınladığı bir teaser ile Zenfone Selfie adlı telefonu doğruladı. Resmi Facebook sayfasında görsel paylaşan Asus, Computex 2015 etkinliğinde "Yeni bir ZenFone aile üyesi"  tanıtılacağını yazdı ve ipucu olarak ise “Ön kamera  ile güzelliğinizi aydınlatın Zenfone  -----“  yazdı.

Şimdiye kadar gelen söylentiler doğrultusunda ZenFone Selfie, RAM miktarı dışında ZenFone 2 ile aynı özelliklere sahip ancak, telefon kamera odaklı olacak. Çift tonlu LED flaş ve otomatik odaklama ile 13MP çözünürlükte ön kamera bulunacak. Asus’un ayrıca ZenFone Selfie için ön kameraya özel yazılımlar da oluşturması bekleniyor.

 1432827483_zenfone-selfie.jpg

5.5-inç ekrana sahip olacak ZenFone Selfie’nin arka kamerası da 13MP çözünürlükte olacak. Çift tonlu LED flaş ve lazer tabanlı otomatik odaklanma özelliğine de bu modelde yer verilecek.

1 Haziran tarihinde bir basın etkinliğine ev sahipliği yapacak olan Asus’un yeni tablet modelleri ile birlikte Zenfone Selfie’yi tanıtması bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.