Avea, Blackberry 10 tabanlı dokunmatik ekran telefonu şubat ayında satışa sunuyor

RIM'in tam dokunmatikli ilk telefonu Avea ile ülkemizde satışa sunulacak.

Avea, Blackberry 10 tabanlı dokunmatik ekran telefonu şubat ayında satışa sunuyor

30 Ocak’ta düzenlenecek etkinlikle resmiyete kavuşacak Blackberry 10 ve sistemitaşıyan bazı çözümler için artık sayılı günler kaldı. RIM, firmasının büyük umutlar bağladığı ve mobil dünyasında tekrar iddialı bir konuma gelmesinde etkin bir rol oynayacağı iddia edilen Blackberry L serisi dokunmatik ekranlı telefon şubat ayında ülkemizde satışa sunulacak.
1357807660_blackberry-10.png

Z10 olarak adlandırılan ve 4.5-inç büyüklüğünde HD çözünürlüklü ekrana sahip telefon Avea tarafında ülkemiz kullanıcılarına sunulacak. Kamuoyuna sunulan bültene aşağıdan göz atabilirsiniz.

BASIN BÜLTENİ

Avea, CES 2013′ten BlackBerry ile dönüyor

Avea, CES döneminde BlackBerry ile anlaştı. BlackBerry 10 L serisinin ilk ürünü çok yakında Avea müşterileriyle buluşuyor

Türkiye’nin en yenilikçi operatörü Avea, 8-11 Ocak tarihleri arasında ABD Las Vegas’ta düzenlenen CES (Consumer Electronics Show) 2013′den müşterilerini sevindirecek bir haberle döndü.

Birbirinden avantajlı tarife, kampanya ve marka işbirliklerini 2013′te de müşterilerine sunmaya devam eden Avea, ABD’nin en önemli tüketici elektroniği fuarı olan CES 2013 döneminde BlackBerry ile anlaşarak BlackBerry 10 L serisinin ilk telefonunu Şubat ayı  sonunda Avea müşterileriyle buluşturma kararı aldı.

Avea olarak CES’i her yıl olduğu gibi bu yıl da yakından takip ettiklerini ve Avea müşterilerinin kullanmaktan büyük zevk alacağı ürünleri daha yakından incelediklerini belirten Avea Satış Geliştirme ve Cihaz Yönetimi Müdürü Şevket Karadayı,”Bu yıl da CES’ten müşterilerimize yine çok güzel haberler veriyoruz. BlackBerry’nin merakla beklenen BlackBerry 10 L serisinin ilk modelini çok yakında Avea müşterileriyle buluşturacağız. Türkiye’nin en genç operatörü olarak teknolojinin yeni trendlerini ve en yeni cihazları müşterilerimize sunmaya devam edeceğiz” dedi.

BlackBerry 10 L serisinin ilk modeli Şubat’ta AİM’lerde

Avea, BlackBerry üreticisi RIM’ın 30 Ocak 2013 tarihinde global lansmanını yapacağı yeni cihazı tamamen dokunmatik BlackBerry 10 L serisinin ilk ürününü Şubat ayının sonunda Avea İletişim Merkez’lerinde Avealılarla buluşturacak. Akıllı ve kişiye uyumlu klavyesi, kullanıcının önceliklerine göre mesajlarını yöneten “gelen kutusu” birçok geliştirme ve video chat özelliklerini içeren yepyeni BlackBerry Messenger deneyimi ile BlackBerry 10 L sadece işiniz için verimli olmakla kalmayacak aynı zamanda özel hayatınızı da keyifli bir hale getirecek.