Mobil

AveaLabs’den 'Orada Kimse Var Mı?' uygulaması! (Deprem)

Avea Mühendislerinden muhteşem bir proje: EarthQuaken - Orada Kimse Var mı?


Avea'dan yine bir ilk. Yıllar önce 17 Ağustos'ta ülkemizde yaşanan depremde binlerce kişinin hayatını kaybetmesinden sonra, yılın her 17 Ağustos gününde çeşitli bölgelerde yas tutuluyor. Ülkemizin, milletimizin acısı henüz çok taze.

AveaLabs, geçtiğimiz günlerde yeni uygulamasını tanıttı. Uygulamanın adı EarthQuaken Türkiye'de Orada Kimse Var Mı? olarak bilinen uygulama daha önce yaşanmış olaylardaki acıların sayısını aza indirgemeye oldukça niyetli.

1345210163_419958101510018125269211665341007n.jpg
AveaLabs tarafından geliştirilen EarthQuaken (Orada Kimse Var mı?) Depremi sık yaşayan ülkemizde, çok önemli ve faydalı bir uygulama. Bu uygulama sayesinde depremde başınıza birşey gelip gelmediğini yakın çevrenizle anında paylaşabilir, konum bilginizi acil durumlarda ilgili kurumlarla anında ve kolay paylaşabilirsiniz.  Uygulama için AveaLabs ile çalışan http://www.crenno.com/ uygulamanın henüz beta aşamasında olduğunu, geliştirilmeye devam edildiğini dile getirdi.

Uygulama ile ilgili detaylar ve indirme bağlantıları için tıklayın: Apps Merkezi / Orada Kimse Var mı?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.