Mobil

Avon alışverişlerinizi artık cep telefonundan da yapabileceksiniz!

Yenı mobil alışveriş uygulaması ile birlikte Avon fırsatları cebinizde!

Avon alışverişlerinizi artık cep telefonundan da yapabileceksiniz!

Dünyanın önde gelen güzellik markalarından AVON’un merakla beklenen katalogları ve alışveriş keyfi mobil dünyada yerini aldı. Akıllı telefonlara yüklenebilen Yeni AVON Mobil Alışveriş uygulaması ile AVON’un binlerce ürününe hızlıca ulaşmak ve sipariş vermek mümkün oluyor. Bu uygulama ile AVON Temsilcileri ve AVON Müşterileri, ürün ve fırsatlara kolayca ulaşabiliyor, katalogdan anında sipariş vererek AVON alışveriş deneyimini yepyeni bir boyuta taşıyor.

AVON’dan alışveriş yapmak artık daha kolay

Appstore ve Google Play’den ücretsiz indirilebilen uygulamadan, hem AVON’la yeni tanışan hem de AVON dünyasını yakından tanıyanlar yararlanabiliyor. AVON dünyasıyla yeni tanışanlar, bulundukları yere göre arama yaparak kendilerine en yakın AVON Temsilcisine ulaşıyor, katalogtan alışveriş sepeti oluşturarak AVON Temsilcisine iletebiliyor. AVON müşterileri ise mevcut Temsilcileri’ne siparişlerini kolayca ulaştırıyor.  

1390816585_screen568x568.jpeg 1390816594_screen568x568-1.jpeg

Uygulama sayesinde AVON Temsilcileri ise müşteri listesini online takip edebiliyor, kendileri ve müşterileri için sipariş oluşturabiliyor, ayrıca yeni siparişlerle satışlarını artırma imkanı buluyor.

Türkiye’de akıllı telefon sayısı 3 kat arttı

1390816798_unnamed.pngUygulama hakkında bilgi veren AVON Türkiye İş Geliştirme Direktörü Jinet Kohen, “Yapılan araştırmalara göre akıllı telefon sayısı Türkiye’de son üç yılda üç katı arttı. Bugün akıllı telefon kullanım oranı %40’a ulaştı. Yaşam tarzımız, alışveriş alışkanlıklarımız değişim gösteriyor ve hayatımız her gün biraz daha fazla mobil uygulamaların etrafında şekilleniyor. Biz de AVON olarak kataloglarımızla 20 yıldır Türk kadınlarını güzellik ürünleriyle buluşturuyor, ihtiyaçlarını en kolay ve en hızlı şekilde karşılamalarını sağlıyoruz. Bu önemli avantajımızı, şimdi gelişen teknolojilerle birleştirip, yine bir adım öne geçiyoruz. Yeni uygulamamız ile kataloğumuzu ve AVON alışveriş deneyimini mobil ortama taşıyoruz.” dedi.

*Türkiye'nin 1 numaralı makyaj markası: Euromonitor 2012 Türkiye makyaj sektörü, toplam perakende kanalı, her bir alt marka bazlı perakende satış verilerine göre.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.