Mobil

Avrupalı kullanıcılara (Türkiye dahil) Galaxy Note 5 şoku!

Galaxy Note 5'i satın almak için aylarca bekleyebilirsiniz.

Avrupalı kullanıcılara (Türkiye dahil) Galaxy Note 5 şoku!

 Samsung Galaxy Note 5’i sabırsızlıkla bekleyen kullanıcılara kötü haberlerimiz var. Samsung cephesinden gelen açıklamadan anladığımız kadarıyla Galaxy Note 5, 2015 sonuna kadar Avrupa’da satışa çıkmayacak. Bu ifade telefonun ülkemizde de satışa çıkmayacağı anlamına geliyor. Galaxy Note 5’in tanıtımı sonrası birçok Avrupalı perakendeci Galaxy S6 Edge+ için ön sipariş tarihleri verirken, Galaxy Note 5 cephesinde herhangi bir gelişmeye rastlamadık.

Samsung’un Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+’ın satışına ilişkin resmi açıklaması şu şekilde;

"Samsung Galaxy Note 5'in piyasa durumu, müşterilerin ihtiyaçlarına ve özel piyasa durumuna bağlı olarak değişiklik gösterecek. Samsung Galaxy Note 5, ağustos ayında Amerika ve Asya marketlerinde tanıtılmaya başlayacak ve daha sonrasında Galaxy Note 5'in diğer marketlerde satışa çıkması konusundaki olanakları inceleyeceğiz.

Orjinal Galaxy Note serisinin 2011'de başlamasıyla beraber, yeni bir endüstri standardı kuran büyük ve yeni bir akıllı cihaz kategorisi oluşturduk, ki bu da diğerleri tarafından takibe alındı. Avrupalı müşterilerimiz için, Samsung' un portföyü Galaxy S6 Edge+ üzerinde önem taşıyacak bu da müşterilerin ihtiyaçlarını daha iyi sağlayacak."

Konuya ilişkin Samsung cephesinden yeni bir açıklamanın yapılması bekleniyor. 

kaynak: engadget

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.