Mobil

Basın Bülteni: ASUS tabletler Android 4.2 güncellemesi ile daha yetenekli

Geliştirilmiş performans, stabilite ve çoklu kullanıcı hesabı gibi yeniliklerle ASUS Transformer Pad serisi gücüne güç katıyor.

Basın Bülteni: ASUS tabletler Android 4.2 güncellemesi ile daha yetenekli

ASUS, Transformer Pad TF300 için Mart ayında tabletler arasında bir ilk olarak yayınlanan Android 4.2 güncellemesi, Nisan ayı itibarıyla Transformer Pad Infinity TF700 modeli için yayınlanmaya başladı. Kablosuz ağlar üzerinden (OTA) indirilebilen Android işletim sisteminin yeni versiyonunda performans ve stabilite geliştirmelerinin yanı sıra çoklu kullanıcı hesabı kullanımı ve kullanıcı deneyimini zenginleştiren birçok yenilik bulunuyor.
1366272919_1.jpg

ASUS, en iyi kullanıcı deneyimi yaşatma hedefi doğrultusunda Android 4.2 güncellemesini Transformer Pad TF300 için kullanıcılarına sunan ilk üretici olmanın ardından üst sınıf tabletler için de bu güncellemenin öncüsü oluyor. ASUS Transformer Pad serisi, yenilikçi mobil yuvası sayesinde tam özellikli bir dizüstü bilgisayara dönüşebilen en başarılı ASUS tablet serilerinden biri olarak öne çıkıyor.

1366272929_2.jpg
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.