Mobil

Batarya kapasitesi ile şaşırtan Oppo telefonlar!

En yüksek batarya kapasitesine sahip Oppo telefon modellerini sizler için bir araya getirdik!

Batarya kapasitesi ile şaşırtan Oppo telefonlar! - Page 1

İşten, eğlenceye, oyun oynamaktan dizi ve film izlemeye, fatura ödemelerimizden alışverişe, kadar birçok alanda ve birçok amaçla kullanmakta olduğumuz telefonlarımızın en büyük sorunlarından biri de sürekli şarj etmek zorunda kalıyor olmamız.

Eskiden tam dolu şarj ile rutin kullanımda bir hafta boyunca sizi idare eden telefon modelleri vardı. Hatta şarjının bekleme süresi olarak bir ay gittiği iddia edilen bazı telefon modelinin haberi yapılırdı. Ancak günümüzüde akıllı telefonlarımızı günde en az bir kere şarj etmek durumunda kalıyoruz. Zira akıllanan telefonlarımız kazandıkları yeni özellikler ve donanımlar ile çok daha fazla alanda kullanım imkanı sunuyor. Dolayısı ile birçoğumuz telefonlarımızı elimizden düşürmez olduk.

Telefonlarımız yeni özellikler kazandıkça, batarya tüketimleri de bir o kadar artıyor. Her ne kadar önde gelen telefon üreticileri bu alanda çalışmalarını geliştirerek daha hızlı şarj olan modeller üretse de, pil kapasitesi olarak karşımıza çıkan değerde en iyi performansı elde etmek için ise genelde en yüksek kapasiteli telefonlar tercih edilir. Biz de bu anlamda en yüksek kapasiteli bataryaya sahip Oppo marka akıllı telefon modellerini sizler için listeledik. Dilerseniz şimdi sizleri batarya kapasitesi en yüksek Oppo marka telefon modelleri ile başbaşa bırakalım.

İşte en uzun batarya ömrüne sahip Oppo telefonlar!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.