Mobil

Bataryanızı Doldururken Dosyalarınızı da Yedekleyen Şarj Kablosu: MEEM

MEEM isimli şarj kablosu, bataryanızı doldurmanın yanı sıra telefonunuzdaki önemli verileri yedekliyor.

Bataryanızı Doldururken Dosyalarınızı da Yedekleyen Şarj Kablosu: MEEM

Eğer pratik ve kullanışlı cihazlara meraklıysanız, bu haberimizde bahsedeceğimiz şarj kablosu tam da size göre. MEEM isimli şarj kablosu, sıradan şarj kablolarından farklı olarak sadece akıllı telefonun bataryasını doldurmakla kalmıyor, aynı zamanda telefonda bulunan dosyaları otomatik olarak yedekliyor. Bilgisayardaki yedekleme işlemine benzeyen ve telefona birşey olduğu takdirde (kırıldığında veya kaybolduğunda) kullanılmak üzere yedeklenen bu bilgiler, MEEM'in kendi hafızasında depolanıyor. Yani bilgiler tamamen güvenli bir şekilde depolanıyor ve 4 haneli şifreyle korunuyor.

Son derece kolay bir şekilde kullanılan MEEM, çalışmak için tamamen ücretsiz olan bir uygulamadan başka hiçbir şeye ihtiyaç duymuyor. MEEM'in 16 GB depolama alanına sahip Android modeli 70 dolara, 32 GB depolama alanına sahip olan iOS modeli ise 90 dolara satılıyor. Kullanıcı yorumlarına göre MEEM, 16 GB veriyi 1,5 saat içerisinde yedekleyebiliyor. Bu bilgiye bakarak cihazın ortalama bir yedekleme hızında çalıştığını söyleyebiliriz.

Ürünün resmi internet sitesine buradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.