Mobil

Beklenen kamera uygulaması sonunda Android'e geldi!

VSCO Cam uzun bir aradan sonra Android platformu için yayınlandı.


VSCO Cam adlı kamera uygulaması, fotoğraf düzenleme uygulamaları içinde diğerlerinden farklı özellikler ve yenilikler sunmasıyla diğerlerinden ayrılıyor. Bu uygulamayla, resimlerinizi tamamen değiştirmeden ufak hamleler yaparak değişik formatlara sokabilmeniz amaçlanmakta.

Baştan anlatacak olursak, uygulama ile fotoğraf çekebilir veya mevcut fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz. Fotoğraf çekmek istiyorsanız, fokuslanmak istediğiniz yeri seçin ve ekranda o kısma dokunun ve çekiminizi yapın. Bunun yanı sıra beyaz balans ayarına getirerek kamerayı bu şekilde kilitleyebilirsiniz. Uygulamada, fotoğraf çekim hızı oldukça iyi, olup çektiğiniz fotoğraflar otomatik olarak uygulamanın fotoğraf kütüphanesine kaydediliyor ve düzenlemenizi buradan yapabiliyorsunuz.

1386099424_img20131203213932.jpg 

Uygulamanın esas görünümü vizör şeklinde. Fotoğraf çekmeye hazır olduğunuzda, ekrana dokunarak fokuslanmasını ve pozlanmasını sağlayabiliyorsunuz. Daha sonra yapmanız gereken kamera ikonuna dokunmak ve fotoğrafınızı çekmek. Eğer fotoğraf galerinizden bir fotoğraf seçerek kullanmak istiyorsanız, seçtiğiniz fotoğraf ekranın büyük kısmını kaplayacak ve rahat çalışmanız sağlanmış olacak. Düzenleme araçları uygulamanın en altında olup açılır kapanır pencere şeklinde olduğundan rahatsız etmeyecektir.

 Uygulamayı indirmek için: Google Play Store - VSCO Cam 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.