Mobil

Beklenen oldu Samsung Galaxy Z Fold Note serisinin yerini alıyor

Samsung Galaxy Z Fold 3, son bilgilere göre S Pen desteğine sahip olacak. Telefonun aynı zamanda bir ekran altı kameraya sahip olması da bekleniyor.

Beklenen oldu Samsung Galaxy Z Fold Note serisinin yerini alıyor

Kore'den gelen yeni bir rapor, Samsung'un, Galaxy Z Fold 3 tanıtımını sonbahardan 2021'in Haziran ayına çekeceğini iddia ediyor. Daha da önemlisi rapor, Galaxy Z Fold 3'ün yalnızca bir S Pen'i desteklemeyeceğini, aynı zamanda cihazın gövdesine yerleştirileceğini iddia ediyor. Tıpkı Galaxy Note serisindeki gibi.

Galaxy S21 Ultra'dan sonra bu, bir S Pen'i desteklediği söylenen ilk 2021 cihazı ve aynı zamanda Samsung'un 2021'de Galaxy Note serisini sonlandıracağına dair üzücü söylentileri daha da ileri götürüyor.

Samsung Galaxy Z Fold 3 S Pen desteğiyle geliyor!

Samsung'un Ultra İnce Camının yeni sürümünü de yeni Z Fold modelinde göreceğiz. Bu plastik/cam malzeme, Galaxy Z Flip ve Galaxy Z Fold 2'yi güvenilir ve dayanıklı cihazlar yapan özelliklerin bir parçası ve hasar görmeden katlanmalarına olanak tanıyor. Normal akıllı telefon ekranı camına rakip bir sertlik beklememeliyiz, umarız bu yeni nesil gözle görülür şekilde daha güçlü olacaktır.

Beklenen oldu Samsung Galaxy Z Fold Note serisinin yerini alıyor - Resim : 1

Galaxy Z Fold 3, kesintisiz bir görüntü deneyimi için bir ekran altı ön kamera da kullanacak. Samsung'un bir sonraki katlanabilir telefonunda da bir ekran altı kamera hakkında düşündüğü olduğu bildirildi, ancak dayanıklılık nedeniyle buna karşı karar verdi.

Daha önce alt ekran kameraları görmüştük, ancak bunlardan alınan fotoğraflar pek de harika değildi. Bu sorunu çözmek için Samsung, kamera sensörünün üzerindeki pikselleri genişleterek daha fazla ışığın geçmesine ve dolayısıyla daha iyi bir fotoğraf çekmesine olanak tanıyan bazı "özel ekran tasarımı" kullanacak.

Yorumlar
X Artık Biliniyor
Note 1 aldiğimda hiç unutmuyorum o heyecan şimdi yok birşeyler değişmeli
Cevapla
Elif
Çok iyi
Cevapla
Triglav
Geçen sene Note20'nin gelişim aşaması S20'den sonra ortaya çıkmaya başlamıştı Nasıl bu kadar emin olabiliyorsanız anlamıyorum.
Cevapla
💎G@kko💎
Olması gereken de budu yeni inavasyonlara ihtiyacı olan bele bir çok firma var
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.