Mobil

Beyaz Nexus 4'e ait yeni görüntüler sızdırıldı

Google'ın Androidli telefonu beyaz Nexus 4'ün yeni görselleri yayınlandı.

Beyaz Nexus 4'e ait yeni görüntüler sızdırıldı

Kasım ayında beyaz renkli Nexus 4 çalışmalarının olduğuna dair bir söylenti ortalığa yayılmıştı ve beyaz rengin aralık ayı içerisinde satışa sunulacağı bildirilmişti. Ocak ayının son günlerini geçirdiğimiz şu günlere kadar beyaz Nexus 4 satışa sunulmadı.

Daha önce sizlere Nexus 4'ün beyaz versiyonunun sızdırılmış görüntüsünün olduğu haberi yayınlamıştık. Beyaz Nexus 4'e ait şimdi daha çok görsel sızdırıldı.

Nexus 4'ün görüntülerini bir Vietnam sitesi olan Tinhte yayınladı. Bu site daha öncede Apple'ın iOS cihazlarının görüntülerini sızdırması ile biliniyor. Beyaz Nexus 4'ün halen ne zaman piyasaya sürüleceği bilinmiyor. Büyük ihtimalle önümüzdeki ay Mobil Dünya Kongresi'nde cihaz hakkında daha fazla bilgi edineceğiz.
Yorumlar
nur
Tek sayfada verilirse biz mobilciler sayfayi acinca artik 1 dakika bekleriz hepsinin acilmasini. Ayri sayfalarda olmasi bizim icin daha iyi
Cevapla
Oguzhan
Fotograflar neden hepsi ayrı sayfada? Tek sayfada verseniz olmuyor mu?
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.