Mobil

Bir telefona 8 bin TL verilir mi?

Artan telefon fiyatlarını ofisteki arkadaşlarla beraber değerlendirdik ve bir telefona 8 bin TL verilir mi sorusunun yanıtı aradık.

Bir telefona 8 bin TL verilir mi?

Son günlerde döviz kurlarındaki artışla beraber telefon fiyatlarında da önemli bir yükselme oldu. Özellikle amiral gemisi modellerde fiyatlar 6-7 bin TL'den başlarken en üst düzey modellerde ise rakamlar 8-9 hatta 10 bin TL'ye kadar çıkıyor.

Bir telefona 8 bin TL verilir mi?

Dün akşam tanıtılan iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone XR modellerinin resmi fiyatı henüz belli olmadıysa da beklentiler en üst düzey depolama seçeneği telefonda fiyatın 15 bin TL sınırına dayanması bekleniyor. Fiyatların bu kadar arttığı günümüzde akıllı bir telefona 8 bin TL verilir mi sorusunun yanıtı araştırdık.

Teknolojioku olarak ofisteki arkadaşlarımıza bu sorunun yanıtını sorduk. Bazıları 'bir telefona 8 bin TL veririm' derken bazıları ise 'vermem' dedi. İşte ofisteki arkadaşların 'bir telefona 8 bin TL verilir mi' sorusuna verdikleri yanıtlar:

Peki siz ne dersiniz? Bir telefona 8 bin TL ya da daha fazla ücret öder misiniz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
ederdfcfre
eger lazer atıyosa evettttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
Cevapla
Misafir
5 bin bile vermem ailemin rıskını 2 sene sonra çöp olacak sonuçta
Cevapla
Mehmet
Bizde ki luks düşkünlüğü olduktan sonra daha çok alan olur.
Cevapla
mcoronap
Asgari ücretle çalışan genç işçilerin hepsi alır, merak etmeyin
Cevapla
misafir
amerikada iphone asgari ücretin yarısı kadar..
Can
Aslında pahalı doğru ama birde bizim gelirimize bakmak lazım iPhone yi savunmuyorum ama diğer markalardan bir göz atalım hepsi yüksek mi yoksa bizim alım gucumuzmu dusuk pencerenin gerçek yüzünden bakalım yanlış giden ne
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.