Mobil

BlackBerry 10 tanıtılıyor

BlackBerry 10 için nefesler tutuldu


RIM uzun ve zor bir dönemin ardından sonunda beklenen BlackBerry 10 bombasını yarın patlatıyor. BlackBerry tam anlamıyla yılın en iyi telefonu sayılmaz ancak tüm değişiklikleri ve yenilikleri barındırıyor diyebiliriz.

Daha önce de internete resimleri sızdırılan Z10 BlackBerry 10 işletim sisteminin tanıtımını yapacak. 30 Ocak itibariyle RIM CEO'su Thorsten Heins resmi olarak tanıtımı yapacak.

1359444388_blackberry-z10-jpg.jpg

Z10 hakkında detaylı bilgiler bulunmazken, tamamen dokunmatik bir telefon olarak karşımıza çıkacağı biliniyor. NewYork'ta yapılacak etkinlikten görüntüleri ve gelişmeleri sizlerle paylaşacağız, BlackBerry 10 için takipte kalın.

Yorumlar
android artık bayatladı.rim işletim sistemini bilmiyorum ama bu cihaz şahane iphone 5 i andırıyor ama onun daha da iyileştirilmiş haline tabiki.başarılar.wp8 gittikçe yükseliyor hedef androidi geçmek bu yıl sonuna geçer gibi görünüyor.ios ta fena değil ama iphona özgü olması gelişmesini ilerde zorlaştırır gibi.şuan android rakipsiz gibi ama wp8 hızla takipte rim e başarılar tekrardan.
Cevapla
Memo03
BlackBerry bence üst seviye telefonlarla suan yarisamaz, o tren coktan kacti, dünya iOS ile Android kullaniyor, suan için Windows Phone ve BlackBerry 3 milyon adim gerideler! iPhone da son zamanlarda ayni sekilde gerilmekte, bunun nedeni ise teknoloji adina Android kadar bir gelisme göstermiyorlar ve asiri derecede pahali!!! Viva Android for ever! :-)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.