Mobil

BlackBerry 10.1 ile HDR desteği geliyor!

Önümüzdeki ay başlaması beklenen güncelleme ile telefonlara birçok yenilik sunuluyor.

BlackBerry 10.1 ile HDR desteği geliyor!

BlackBerry 10 işletim sistemi ve tam dokunmatik ekranlı ilk telefonu BB Z10 ile kötü gidişe dur demek isteyen şirket, market iyileştirmelerinin yanı sıra çiçeği burnunda işletim sisteminde geliştirmelere devam ediyor. Ocak ayında düzenlenen etkinlikte Z10’un yanı sıra QWERTY klavyeli Q10 modelini de duyuran BlackBerry, önümüzdeki aydan itibaren telefonu satışa sunacak.
1365705308_blackberry10.png

Mayıs ayında satışa sunulacak telefon BlackBerry 10.1 ile kullanıcıların beğenisine sunulacak. Z10 modeline de kısa süre içerisinde gönderilecek güncelleme beraberinde birçok yeniliği getirecek. Söz konusu yeniliklerin içinde HDR formatında fotoğraf çekimi de yer almakta. Düşük ışıkta daha iyi fotoğraf çekimi, hızlı çekim, klavye geliştirmeleri,  PC dosyalarına erişime olanak sağlayan BlackBerry Link, daha dengeli bir sistem, karanlık tema desteği, BlackBerry Mobile Voice ve akıllı kart desteği güncelleme kapsamında sunulacak yenilikler arasında yer alıyor.

Yorumlar
Gakko
Valla milyarlarca param olsa bi kurus vermem le. Sunu da belirtim BlackBerry en geç 1 yıl içinde androide geçecek.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.