Mobil

BlackBerry 10'a ilk bakış!

RIM BlackBerry 10 ile temiz bir başlangıç yapacak!


Firmanın BlackBerry 10 ile ilgili baskılardan sonra yeni telefonunı yakında yayınlayacak. BlackBerry 10 hakkında yeni bilgiler sızdırılmaya başladı. Apple ve Android telefonların çıkışından sonra RIM tekrar marketlerde görünmeyi planlıyor.

Windows Phone 7'nin çıkışından bu yana RIM BlackBerry 10 için çalışıyordu. Görüntülerde de inceleyebileyeceğiniz üzere BlackBerry 10 yepyeni bir ara yüzle geliyor. Sadece dokunmatik olması da söylentileri doğrulayan değişiklikler arasında yer alıyor.


BlackBerry 10 ile RIM'in taze bir başlangıç yapacağı biliniyor fakat bunların yanında kullanıcıların şikayetlerini dikkate almadığını söyleyebiliriz.RIM'in BlackBerry 10 için düşüdüğü yenilikler arasında daha geniş sosyal ağ entegrasyonu ve bulut depolama sistemi bulunuyor. Ayrıca BlackBerry 10 ile birlikte yeni ve geniş bir uygulama marketi de sunacak.


Yorumlar
Misafir
BB OZLEDIK YAA
Cevapla
Misafir
köşegenli tellere hep zıt olmuşumdur
Cevapla
Misafir
Telefonun dış dizaynı Nokia N9 ve(ya) Nokia'nın ilk Lumia'larını andırıyor. Nokia ve RIM de dizayn için patent savaşına girebilir :)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.