Mobil

BlackBerry 10'un görüntüleri sızdı

BlackBerry'nin en son piyasaya süreceği BlackBerry 10 dokunmatik telefonun görüntüleri internete sızdı.

BlackBerry 10'un görüntüleri sızdı

Özellikle iş dünyasına hitap eden ürünleriyle tanınan BlackBerry'nin yeni ürünü BlackBerry 10'a dair kimi bilgiler dolanmaya başladı. Peki buna göre yeni cihaz ne zaman piyasaya çıkacak?

1335628486_blackberry-dev-10-phone-1.jpg

BlackBerry, güçlü rakipleri Apple ve Samsung gibi eğlence ve multimedya içerikler yerine daha çok iş yaşamına uygun ürün geliştiren bir firma. Mobil sektörde daha fazla pazar payı elde etmek için mücadele eden firmanın uzun süredir BlackBerry 10 isimli yeni cep telefonu hakkında konuşuluyordu. Şimdi BlackBerry 10 akıllı telefon hakkında yeni söylentiler ortaya çıktı.

Bazı kaynaklar BlackBerry 10'un tam dokunmatik ekrana sahip olarak Ekim 2012'de çıkacağı yönünde. Bu kaynaklar ayrıca, sürgülü bir yapıda olması beklenen Qwerty klavyeli modelin ise 2013′de piyasaya sürüleceğini iddia etti.

Söylentiler BlackBerry 10 akıllı dokunmatik telefonun Ekim ayında çıkacağı yönünde.

BlackBerry 10 Geliştiricisi Alpha, BlackBerry 10 için yeni uygulamalar oluşturma ve test kullanımlar için önümüzdeki hafta Orlando'ya gönderecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.