Mobil

BlackBerry 9720 Samoa internete sızdırıldı

BlackBerry 7 geliyor

BlackBerry 9720 Samoa internete sızdırıldı

BlackBerry geçtiğimiz Ocak ayında kendi işletim sistemi BB10 ile yeni iki cihazını tanıtmıştı. Genel olarak QWERTY üzerinden yürüttüğü politikasını değiştirerek dokunmatik telefon işine giren BlackBerry, kendi dokunmatiğinin de piyasadaki akıllılar gibi satacağını düşündü, fakat istediği sonucu göremedi.

BlackBerry’nin yeni işletim sistemi başlangıç için çok iyiydi fakat gelişim aşamasının hızlı olması gerekiyor çünkü rakipleri oldukça güçlü ve bu güç uzun zamandır sürüyor. Uzun süreli başarılarının karşısına çıkmak kolay olmaz.

1374843090_gsmarena001-2.jpg

BlackBerry şimdi yeni bir QWERTY telefon daha piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor. Her akıllı telefon gibi BlackBerry 7’ninde basın görselleri daha haberi gelmeden internete sızdı.

BlackBerry 9720 Samoa model adıyla gelecek olan telefonun dokunmatik olma ihtimali konuşuluyordu fakat sızdırılan resimden klasik bir BlackBerry olduğu anlaşılıyor. BB7’nin 480x360 piksel çözünürlük sunacağı belirtiliyor. Çıkış tarihi konusunda ise henüz net bilgiler bulunmuyor.

Yorumlar
Haklısınız. Black Berry kulanıcısıyım.pısmanım.z10 elimde kaldı. 1500 tl.zarardayım.adam akıllı.bır program.yok.androıt almadıgıma,pısmanım.sakın aynı hataya düşmeyin.
Cevapla
akif nihat
Blacberry ağzıyla kuş tutsa bu fiyat poliyikası ve işletim sistemiyle Türkiye pazarında etkili olamaz.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.