Mobil

BlackBerry Messenger, LG telefonlarda ön yüklü olacak!

Popüler mesajlaşma uygulaması açılımını sürdürüyor.


Sancılı bir süreç sonrası Android ve iOS kullanıcıları tarafından kullanılmaya başlanan BlackBerry Messenger uygulamasının bazı Android cihazlarda ön yüklü olacağı bir süredir konuşuluyordu. Hatta Samsung, LG, Sony, HTC ve Huawei markalı telefonlarda BMM'ın ön yüklü olması için BlackBerry'nin gerekli görüşmeleri başlattığı bile iddia edildi. Görünüşe bakılırsa bu görüşmeler meyvesini vermeye başladı. 

1387436338_lg-g-pro-lite-dual-official.jpg

LG ve BlackBerry'den yapılan resmi açıklamalara göre BlackBerry Messenger uygulaması bundan sonraki süreçte LG markalı telefonlarda ön yüklü olacak. Uygulama ilk olarak LG G Pro lite modelinde ön yüklü olacak. 5.5-inç büyüklüğünde dev bir ekrana sahip olan telefon aynı zamanda S-pen deneyimi de vaat ediyor. Gelişmekte olan pazarlarda satışa sunulan LG G Pro lite modelinin yanı sıra önümüzdeki dönemde diğer LG telefonlarda da BBM uygulamasını görmeye başlayacağız. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.