Mobil

BlackBerry Passport'tan diğer akıllı telefonları öldürücü eşsiz özellik!

BlackBerry Passport'un amiral gemisi akıllı telefonları öldürücü özelliği ne olabilir?

BlackBerry Passport'tan diğer akıllı telefonları öldürücü eşsiz özellik!

BlackBerry’nin eşsiz telefonu BlackBerry Passport’un eşsiz bir özelliği daha ortaya kondu. Aşağıdaki görüntü, sadece BlackBerry Pasaport’ta bulunan büyük kare dokunmatik ekranda görüntülenen bir akciğer röntgenini gösteriyor. Cihazın oldukça net gösteren ekranı, belgeler, tıbbi görüntüleme veya teknik planların büyük bir görünümünün gerektiği durumlarda, ekran boyutunun gerçekten önemi olmadığını gösteriyor.

BlackBerry Passport, 1440 x 1440 piksel çözünürlükte 4.5-inç ekranı benzersiz netlik sağlayan bir akıllı telefon. Doktorlar genellikle, x-ışınları ile baktıkları röntgen görüntülerine BlackBerry Passport’un ekranından daha büyük bir ekran üzerinde bakarlar. BlackBerry Passport’un 4.5 inçlik ekranında bakılan röntgen görüntüsünün ekran küçük olmasına rağmen oldukça net olduğu görülüyor.  Diğer akıllı telefonlar üzerinde bu tür görüntüler daha küçük ama daha az net görülür.

BlackBerry Passport’un 1440 x 1440 piksel ekranında etkileyici bir çözünürlük yok belki ama bir akıllı telefon için benzersiz bir netlik söz konusu. BlackBerry Passport’un Eylül ayında iPhone 6, Galaxy Note 4 gibi büyük amiral gemilerine rakip olarak gelmesi bekleniyor.

1408657317_passportwhitexray-1.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.