Mobil

BlackBerry Priv için kapsamlı bir güncelleme yayınlandı

BlackBerry Android tabanlı ilk telefonu Priv için kapsamlı bir güncelleme dağıtmaya başladı. Güncellemenin detayları haberimizde.


BlackBerry, Android işletim sistemiyle çalışan ilk akıllı telefon Priv için kapsamlı bir güncelleme yayınladı. Güncelleme, BlackBerry Priv’ın Android sürümünü değiştirmese de birçok gelişme ve iyileştirmeyi beraberinde getiriyor. 

475MB büyüklüğündeki güncelleme BlackBerry Priv’ın genel performansını artırırken, sistemi daha kararlı, güvenli (Stagefright açığına karşı güvenlik yaması) ve istikrarlı bir hale getiriyor. Bazı uygulamalarda yaşanan çökme sorunu da güncellemeyle giderildi.

1449040668_1.jpg

İlginizi çekebilir; 

BlackBerry güncellemeyle birlikte Priv’ın kamera performansını artırıyor. Kamera uygulaması artık daha hızlı açılıyor ve kamera düşük ışık koşullarında daha iyi çekimler gerçekleştiriyor. 

BlackBerry Priv kullanıcıları  “Hakkında>> Sistem Güncellemeleri>> Güncellemeleri Kontrol et” yolunu izleyerek en güncel yazılımı telefonlarına indirebilirler.

Android 5.1.1 Lollipop işletim sistemiyle çalışan BlackBerry Priv için Android 6.0 Marshmallow güncellemesi 2016’da yayınlanacak. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.