Mobil

BlackBerry Priv montaj işlemi [video]

BlackBerry, Android tabanlı ilk telefonu Priv için yeni bir video yayınladı.

BlackBerry Priv montaj işlemi [video]

BlackBerry’nin Android işletim sistemiyle çalışan ilk telefonu BlackBerry Priv elde ettiği satışlarla şirketin yıllar sonra çeyrek gelirlerini artırmasını sağladı. Firmanın büyük umutlar beslediği üst seviye akıllı telefon aralık başından bu yana 3.499 liralık fiyatıyla ülkemizde satışta.

1451026738_blackberry-priv.jpg

Telefonun Türkiye fiyatı bir hayli yüksek ancak BlackBerry’nin tepe ismi John Chen geçtiğimiz günlerde telefon için dünya genelinde bir indirim planı oldukları açıkladı. CEO’nun açıklamalarına göre indirim şubat sonunda Dünya Mobil Kongresi’nin yapılacağı dönemde gerçekleşecek.

BlackBerry diğer taraftan satışlarından bir hayli memnun olduğu BlackBerry Priv için tanıtım videolarına devam ediyor. Şirket son olarak YouTube kanalından telefonun montaj sürecini animasyonlar eşliğinde gösteren yeni bir video yayınladı. Alt bölümde söz konusu videoya göz atabilirsiniz. Bir sonraki videoda ise BlackBerry Priv'ın özelliklerinin sergilendiği tanıtım videosunu izleyebilirsiniz. 


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.