Mobil

Blackberry X10’a ait yeni görüntüler sızdırıldı

RIM, yeni yapılanmanın ilk meyvelerini 30 Ocak'ta karşımıza çıkaracak.


Son yıllarda kaybettiği Pazar kaybını tekrar ele geçirmek isteyen RIM, yeni bir yapılanma içerisine girmişti. Bu yapılanmanın meyvelerini 30 Ocak’ta gerçekleştireceği etkinlikle tanıtmayı planlayan şirketin iddialı ürünler sunacağı belirtiliyor.

Teknik anlamda üst sınıf telefonların yanı sıra işletim sisteminde de radikal değişikliklere imza atan Kanada merkezli şirket, Blackberry OS 10 ile daha keyifli ve kullanışlı bir deneyim sunacak.

Lanse edilecek telefonlarla ilgili son dönemde fazlasıyla sızıntı oluşmuş durumda. RIM, dokunmatik ekranlı Z10’nun yanı sıra BOLD serinde efsaneleşen Quawerty klavyeli ürünlerine de devam edecek. Bu anlamda ismi geçen telefon ise Blackberry X10. Teknik detaylar noktasında net bilgilere sahibi değiliz fakat bu defa daha net görseller karşımıza çıktı.

Dört satır Quawerty klavye sunan telefonun üst bölümü ise dokunmatik bir yapı sunuyor. 30 Ocak’ta resmiyet kazanacak telefon hakkında gelişmeler oldukça aktarmaya devam edeceğiz.
1356853767_blackberry-x10-n-series0.jpg


1356853735_blackberry-x10-n-series-2.jpg

1356853789_blackberry-x10-n-series-3.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.