Mobil

BlackBerry yeni tablet üretmeyi düşünmüyor

BlackBerry tablet dünyasından çekiliyor mu?

BlackBerry yeni tablet üretmeyi düşünmüyor

Akıllı telefon marketi öyle hızlı ilerliyor ki her gün yeni özelliklerde bir telefon çıkmasına şaşırmıyoruz artık. Aksine yeni telefon ve tablet üretimi yapmayan firmalar giderek arka planda kalmaya mahku m oluyor.

2012 yılı BlackBerry için parlak bir yıl olmadı. BlackBerry BlackBerry 10 işletim sistemini ve iki telefonunu satışa çıkararak kendini toparladı diyebiliriz. Yeni telefonları ilgi görmeseydi BlackBerry’nin çırpınmalarından bir sonuç alamayacağı düşünülüyordu.

1363637536_pb.jpg

BlackBerry’nin tableti Playbook BlackBerry 10 ile geliyor. Ancak BlackBerry’nin yeni tablet üretmeyi düşünmediği konuşuluyor. BlackBerry bu kararıyla ya tablet piyasasından çekilmeyi düşünüyor ya da telefonlar üzerinde daha çok yoğunlaşmaya karar verdiği belli oluyor. Aslında tablet dünyasında BlackBerry Playbook’un da rekorlar kırdığı söylenemez. Ancak firmanın başarısı yönünde radikal kararlar aldığı belli oluyor.

Yorumlar
iskender
saçmasapan cihazlar yapacağina yapmasin daha iyi ...
Cevapla
Misafir
Düşünmesin zaten.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.