Mobil

BlackBerry Z10 fiyatları düşüyor

BlackBerry'nin amiral gemisi indirime giriyor

BlackBerry Z10 fiyatları düşüyor

BlackBerry RIM olarak girdiği yolda geçtiğimiz Ocak ayında adını da değiştirerek yeni amiral gemilerini tanıtmıştı. 2 amiral gemisini kendi işletim sistemiyle birlikte tanıtan BlackBerry'nin son umudu BlackBerry Z10 idi.

Kendi işletim sistemini çıkarmak kolay bir iş değil ancak BlackBerry BB10 işletim işletim sistemiyle iyi bir başlangıç yapmıştı. Ancak Z10'un piyasayı salladığını söyleyemeyeceğiz. Bunun yanı sıra işletim sistemi her ne kadar iyi olsa da uygulama hazinesinin Android ve iOS'lar kadar geniş olmaması BlackBerry'nin kaderini belirledi.

1373808928_blackberry-10-on-iphone.jpg

Amerika'da 99$'dan satılan BlackBerry Z10'un Amazon üzerinden indirim alacağı belirtiliyor. Wall Street Journal üzerinden duyurulan indirim çok yakında fiyatlara yansıyacak ve fiyatın 49$ çekileceği açıklandı. Fiyatları aşağı çekilmesi BlackBerry için iyiye işaret değil ancak yeni bir model söylentileri de bulunuyor.

Bunun yanı sıra Thorsten Heins'in açıklamalarına göre Z10 Amerika'da umdukları değeri görmedi ve bekledikleri kadar satılmadı.

Yorumlar
BlackBerry de skaype ne zaman yüklenecek ıki aydır halen yuklenmedi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.