Mobil

BlackBerry'den ilginç aksesuar!

RIM, Orlando’da gerçekleşen BlackBerry World’de yeni bir aksesuar olan BlackBerry® Music Gateway'in tanıtımını gerçekleştirdi.

BlackBerry'den ilginç aksesuar!

BlackBerry Music Gateway ile kullanıcılar, BlackBerry® akıllı telefon, BlackBerry® PlayBook™ tablet veya Bluetooth® özelliklicihazlarıyla ev veya araçlarında kablosuz olarak müzik dinleyebiliyor*. BlackBerry Music Gateway'e bağlanan kullanıcılar, müzik parçalarını stereo sistemlerinden 30 feet'e kadar mesafeden kontrol edebiliyor.

1335886665_11.jpg

BlackBerry Music Gateway özellikleri:

• Daha Kolay Bağlantı – BlackBerry Music Gateway'e NFC yardımıyla, NFC özellikli BlackBerry cihazı dokundurarak  veya akıllı telefon, tablet ve bilgisayar gibi Bluetooth özellikli cihazlarla standart Bluetooth üzerinden bağlanılabiliyor .

• Kablosuz Özgürlüğün Keyfini Çıkarın – Kullanıcılar, BlackBerry akıllı telefon, BlackBerry PlayBook veya herhangi bir Bluetooth özellikli cihazdan müzik çalabiliyor. BlackBerry Music Gateway, cihazla birlikte verilen RCA veya 3,5 mm kablolar yardımıyla her türlü ev stereo ekipmanına veya araç stereo sistemine bağlanabiliyor.

• Kablosuz Uzaktan Kumanda – parça çalma, değiştirme ve ses seviyesi ayarlama gibi kontrollerin tamamı cihazı uzaktan kumanda gibi kullanarak yapılabiliyor.

• Çoklu Görev – Müzik çalarken diğer uygulamalara ulaşıp, internette gezilebiliyor. Telefon çağrısı geldiğinde müzik otomatik olarak duraklıyor ve çağrı sona erdiğinde kaldığı yerden devam ediyor.

Kullanıcılar kişisel müzik arşivlerini senkronize edebiliyor, BlackBerry Music Store'dan albüm veya şarkı satın alabiliyor veya BlackBerry App World® üzerinden BBM™ Music, Pandora veya Slacker gibi çok sayıda müzik uygulaması ile daha zengin bir multimedya deneyimi yaşayabiliyor.

Fiyat ve zamanlama:

BlackBerry Music Gateway, Haziran 2012'den itibaren www.shopblackberry.com adresinden 49,99 ABD Doları karşılığında satın alınabiliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.