Mobil

BlackBerry'nin eşsiz akıllı telefonunun beyaz versiyonunu gördünüz mü?

BlackBerry'nin benzersiz akıllı telefonu BlackBerry Passport'un beyaz versiyonunu gördünüz mü?

BlackBerry'nin eşsiz akıllı telefonunun beyaz versiyonunu gördünüz mü?

BlackBerry’nin benzersiz akıllı telefonu BlackBerry Passport yüksek özelliklere ve diğer akıllı telefonlardan çok farklı bir tasarıma sahip. Şimdiye kadar gelen fotoğraflarda cihazın siyah renkli olan modelini görmüştük. Şimdi yayınlanan bir konsept tasarım, cihazın beyaz renk ile nasıl görüneceğini gösteriyor.

1403963286_blackberry-passport.jpg

1440 x 1440 çözünürlüklü ekrana sahip BlackBerry Pasaport’un köşeli tasarımı diğerlerine göre farklı. Aynı zamanda cihaz diğerlerine göre daha geniş. Ama 5 inç altında bir ekran boyutu olmasına rağmen Pasaport, son derece yüksek piksel yoğunluğu ve eşsiz bir QWERTY klavye ile oldukça ilginç görünüyor. Cihazın QWERTY klavyesinde noktalama işaretleri ve rakamlar bulunmuyor. Sadece harflerin bulunduğu klavyede, diğer noktalama işaretleri ve rakamlar için dokunmatik ekranı kullanacaksınız. Diğer bir deyişle, bağlamına dayalı görünen sanal tuşlar olacak.

BlackBerry CEO'su John Chen, telefonun beyaz versiyonunun da mevcut olacağını söyledi ancak, biz şimdiye kadar hep siyah versiyonuna ait fotoğraflarını gördük. @Pootermobile tarafından oluşturulan beyaz renkli modeli aşağıda inceleyebilirsiniz.

1404628489_passwhite.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.